Akce uživatelů za rok 2018

Út, 08/14/2018 - 15:06
  1. Ohňostroj v Jindřichově Hradci – 1. odd.

3.1. Planá nad Lužnicí – výlet, nákupy – 2.odd.

5.1. Srdce na dlani v Jihlavě

5.1. Hokej v Jihlavě – 1. odd.

7.1. Tříkrálový koncert v Kamenici nad Lipou – 8. odd.

7.1. Bazén Jindřichův Hradec – 1. odd.

13.1. Muzeum čokolády Tábor – 2.odd.

13.1. Zabíjačka 3. odd.

14.1. Bazén Jindřichův Hradec – 2.odd.

17.1. Nákupy a výlet do Jind. Hradce – 2.odd.

19.1. Společná večeře – oslava narozenin – 1.odd.

19.1. Kino Pelhřimov – 2.odd.

19.1. Výlet do J.Hradce – 2.odd.

20.1. Kino Jihlava – 6. a 5. odd.

23.1. Bazén Pelhřimov – 2.odd.

24.1. Nákupy Tábor – 2.odd.

24.1. Lázně Třeboň – 6. odd.

27.1. Hokej Tábor – 1. odd

30.1. Návštěva děvčat v Zaluží -3.odd.

31.1. Návštěva matky v DD v Pacově – 1. odd.

3.2. Hokej Tábor – 3. odd.

4.2. Zábavné taneční odpoledne 

7.2. Večeře v Čížkově – 1. odd.

13.2. Masopust v Pelhřimově – 1. a 2. odd.

14.2. Bowling, společná večeře  Na nádraží – 3. odd.

14.2. Bazén a nákupy v J.Hradci – 1. odd.

15.2. Výlet do J.Hradce – bazén, nákup lístků, společná večeře – 2.odd.

20.2. Bowlink, pizzerie Kamenice n.L – 1. odd.

2.3. Výlet do Plané nad Lužnicí – nákupy, společný oběd – 2.odd.

10.3. Výlet do Tábora, nákup nábytku, pizzerie – 1. odd.

15.3. Diskotéka v Lidmani

16.3. Veselá trojka  v Kamenici nad Lipou – 2.odd.

21.3. Duo Jamaha v Jindřichově Hradci – 2odd.

24.3. Jarmark v Třeboni – 6. a 5. odd.

30.3. Cukrárna v Kamenici nad Lipou – 2a

5.4. Zoo Jihlava – 6. odd.

7.4. Výlet do Tábora, nákupy – 3. odd.

6.4. Návštěva v DD Pacov

6.4. Schůze chovatelů

7.4. Výlet na Křemešník – 2.odd.

7.4. Bazén Pelhřimov – 1.odd.

7.4. Výlety do Tábora, nákupy – 3. odd.

8.4. Hokej Jihlava – 1.odd.

10.4. Bowling Kamenice, večeře – 3. odd.

12.4. Výlet do J.Hradce , zpívající fontána – 2.odd.

15.4. Společná večeře – oslava narozenin – 1. odd.

18.4. Nákupy Tábor –  5. odd.

19.4. Výlet do Národního muzea do Prahy – 1. odd.

20.4. - 22.4. Pobyt v Nízké Lhotě – 1. odd.

21.4. Brigáda u chovatelů

22.4. Pouť v Kamenici nad Lipou – 2.odd.

23.4. Nákupy Pelhřimov, restaurace v Čížkově – 2.odd.

24.4. Turnaj v pétanque v Lidmani (Lidmaň, N.Syrovice, Háj, Zboží Věž)

25.4. Výlet do Plané nad Lužnicí a Tábora- 2.odd.

27.4. Výlet lodí z Děčína do Míšně - 

29.4. Výstava drobného zvířectva – 2. a 3.odd.

3.5. Výlet do Jindřichova Hradce – 2.odd.

5.-6.5. Pobyt na Bozděchově – 1. odd.

12.5. Hrnčířská sobota na Veselém kopci -2.odd.

22.5. Turnaj v petanque – Nové Syrovice

23.5. Zaluží u Tábora, nákupy Tábor – 3.odd.

25.5. Oslava narozenin – večeře U Olgy – 2.odd.

26.5.- 1.6. Kola Jemčina

26.5. Ukázka letecké a vojenské techniky v Náměšti nad Oslavou – 1. odd.

30.5. večeře v Čížkově – 2.odd.

28.5. Sběr jahod v Dolní Pěné

28.5. Rekreace Kašperské Hory – 5. odd.

29.5. Výlet vlakem do J.Hradce – 4.odd.

30.5. Prohlídka farmy v Benešově – 1.odd.

1.6.- 3.6. Bozděchov – 1. odd.

2.6. Slavnosti v J.Hradci – 2.odd.

3.6. Muzikál Muž se železnou maskou – 7. odd.

3.6. Výstava psů – Knížecí rybník – 2.odd.

4.6.- 17.6. Pobyt na Klepáku

4.6. - 8.6. Rekreace na Jižní Moravě – 6. odd.

7.6. Výlet vlakem do Prahy – 2.odd.

8.6. Výlet do Plané spojený s nákupem – 2.odd.

9.6. Dotkni se Písku – 1. odd.

9.6. - 14.6.  Rekreace v Chlumu u Třeboně – 2.odd.

10.6. Pizzerie Pacov – 2.odd.

10.6. Výlet za kamarády na Klepák – 1. odd.

15.6. - 17.6. Víkendový pobyt v Maršově – 3.odd.

23.6. Výlet do Českých Budějovic, Týna nad Vltavou – 3 odd.

23.6. stavění stanů na Bozděchově – 1. odd.

24.6. večeře v Pelhřimově - 7. oddělení

27.6. nákupy v Táboře – 5. odd.

30.6. výlet do Telče – 2.od.–

.7. výlet na hlubokou – 2a – křížová, kubů m.

6.7. návštěva muzea veteránů v Bystřici – 3. odd.

6.7. - 8.7. mezinárodní fotbalový turnaj v Německu

7.7. rytířské slavnosti na hradě Kámen – 2.odd.

8.7. výlet na Červenou Lhotu – 8. odd.

9.7. návštěva cukrárny v Černovicích – 1. odd.

11.7. ZOO koutek Dolní Pěna – 2-odd.

11.7. výlet na Čapí hnízdo – 5. odd.

13.7. výstava květin v Žirovnici -2.odd.

15.7. společná večeře v Kladrubech u  Chýnova – 1 odd.

15.7. výlet vlakem do Prahy – 3. odd.

15.7. návštěva matky v DD Pacov – 1. odd.

21.7. výlet do vodního ráje v Jihlavě – 1. odd.

23.7. výlet do J.Hradce – nákupy, pizzerie – 2.odd.

29.7. bazén a nákupy v J.Hradci – 1. odd.

29.7. pouť v Nové Cerekvi – 2.odd.

6.8. společný oběd v Pelhřimově – 3. odd.

10.8. cukrárna, nákupy Pelhřimov – 2odd.

10.8. nákupy Pacov – 4. odd.

12.8. bazén J.Hradec , nákupy – 1. odd.

12.8. Černovicko se baví – 2. a 3.odd.

16.8. oslava narozeni, večeře U Olgy v Kamenici nad Lipou – 2.odd.

19.8. pouť svatého Rocha  - Proseč-Obořiště

18. 8. pouť v Klokotech – 1. odd.

20.8. - 23.8. pobyt v Klentnici, Pasohlávky – 1. odd.

20.8. - 23.8. stanování Bozděchov – 3. odd.

23.8. společná večeře – oslava narozenin – Chýnov –2.odd.

26.8. festival dechových hudeb v Pelhřimově – 2.odd.

26.8. cirkus v Pacově – 2.odd.

27.8. - 31.8. stanování Bozděchov – 1. odd.

3.9. - 8.9. poby v termálních lázních v Büku v Maďarsku

3.9. - 7.9. rekreace v Českém Rudolci – 2.odd.

4.9. výlet do Českého Rudolce – 2.odd.

5.9. výlet na Křemešník – 2.odd.

8.9. Den s armádou – Chýnov – 2.odd.

11.9. výlet od J.Hradce – 5. odd.

11.9. turnaj v petaque ve Zboží

14.9. zábavný den s diskotékou v Lidmani

16.9. pouť v Černovicích – 2. a 3.odd.

17.9. - 21.9. rekreace Nové Hrady – 4. odd.

17.9. - 20.9. - houbový Klepák

18.9. bazén v J.Hradci – 2.odd.

19.9. trhání jablek a hrušek na zavařování a moštování – 1. odd.

21.9. sběr hub na Lhotce – 2.odd.

21.9. moštování jablek – 1. odd.

21.9. až 23.9. prodloužený víkend v Mariánských Lázních – 7. odd.                                                  

22.9. česání jablek na moštování na Hojavě –1. a 2.odd.

23.9. výlet vlakem do Prahy na fotbal – Slávie – 1.odd.

25.9. trhání švestek na povidla – 1. odd.

26.9. výlet do Protivína do krokodýlí farmy – 2.odd.

29.9. sběr hub ve Chválkově -2.odd.

30.9. pouť v Pacově – 2.odd.

2.10. bazén J.Hradci – 2.odd.

2.10. moštování jablek v Moravči – 1. a 2. odd.

2.10. nákupy v J.Hradci – 5. odd.

4.40. trhání švestek na povidla – 1.odd.

5.10. mistrovství v orbě na Vodné – 2.odd.

6.10., oslava svátku Galiny v restauraci U Olgy – 2.odd.

6.10. výlov rybníka u Humpolce – 2.odd.

6.10. fotbal v Kamenici nad Lipou – 1. odd.

9.10.- 11.10. fotbalový turnaj- Okoč – Slovensko

10.10. sběr ořechů v Dobré Vodě –2.odd.

11.10. Muzeum kuriozit v Pelhřimově – 7. a 8. odd.

13.10. výlet do obřího akvária do Hradce Králové – 2.odd.  

13.10. bazén v J.Hradci – 1. odd.

14.10. letohrádek v Počátkách – 8. odd. 14.10. stádlecký most, cukrárna v čermovicích – 2a 

18.10. výlet do Protivína – krokodýlí farma – 1. odd.

 19.10. večeře v Čížkově – 2.odd.

20.10. Hubertská mše a slavnosti – 2.odd.

21.10. fotbal Kamenice nad Lipou – 1. odd.

25.10. kino Pelhřimov – 2.odd.

26.-10.-28.10.pobyt na Eustachu – 3. a 7. odd.

28.10. vojenská přehlídka v praze -8. odd. - sládek

30.10. koncert Olympiku v Č.Budějovicích

1.11. návštěva hrobů – Nové Veselí, Humpolec – 1. odd.

2.11. návštěva hrobů v Měříně – 2.odd.

3.11. bazén v J.Hradci, nákupy – 1. odd.

4.11. návštěva hrobu – 7. odd.

4,.11. oslava narozenin – Tábor – 1. odd.

4.11. fontána a muzeum v J.Hradci – 2.odd.

5.11. nákupy a výlet do Plané nad Lužnicí – 2.odd.

9.11. koncert skupiny Mig 21 v Pelhřimově – 1 odd.

8.11. nákupy a prohlídka muzea v Pelhřimově – 2.odd.

10.11. bazén v J.Hradci  - 1. odd.

10.11. výlet do J.Hradce – 2.odd.

11.11. návštěva matky v DD v Pacově – 1. odd.

11.11. výběr chvojí na tvoření, výlet do Turovky – 3. odd.

11.11. Svatomartinský průvod v Kamenici nad Lipou, tvoření na zámku – 2.odd.

15.11. návštěva matky a nákupy v Táboře – 3. odd.

16.11. společná večeře  U Olgy, oslava narozenin – 1. odd.

16.11. oslava narozenin Aleše  v Čížkově – 2.odd.

17.11. hokej Pelhřimov – 2.odd.

17.11. hokej Tábor – 1 odd.

17.11. Častrov, pivovar v Kamenici nad Lipou – 2.odd.

18.11. Krízovy jesličky v J.Hradci – 8. odd.

21.11. bazén Třeboň – 6. odd.

22.1. koncert V. Neckáře v J.Hradci – 1. odd.

24.11. zabijačka 3. odd. -

27.11. Národní muzeum v Praze – 2.odd.

29.11. kino Pelhřimov – 2.odd.

1.12. Mikulášký běh a čertovský rej v Kamenici nad Lipou – 2.odd.

2.12. rozsvěcování vánočního stromu v Kamenici nad Lipou – 2.odd.

4.12. Mikulášská diskotéka v Klentnici – 1. odd.

5.12. Mikuláš  z Rotbachu

6.12. diskotéka v Kamberku – 7. odd.

8.12. hokej Tábor – 1. odd.

11.12. Pelhřimov – vánoční trhy – 2.odd.

16.12. výlet do Pacova – 1. odd.

18.12. vánoční nákupy v Pelhřimově- 2.odd..

21.12. výlet do Prahy -1. odd.

21.12. výlet do Českých Budějovic – 3. odd.

21.12. vánoční trhy v Kamenici nad Lipou – 2.odd.

23.12. výlet Pacov – 3. odd.